20 Ağustos 2016 Cumartesi: 18 ilçede elektrik kesintisi
Yazar: Güncel Haberler
GDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım, onarım, yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 20 Ağustos 2016 Cumartesi günü İzmir'in 18 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:
Bayındır: 08:30 - 17:30 saatleri arasında Hasköy Mahallesi'nin tamamı
08:30 - 17:30 saatleri arasında Karahalilli Mahallesi'nin tamamı
11:00 - 15:00 saatleri arasında Yakapınar, Karaveliler, Kızılcaova, Çiftçi Gediği Mahallesi'nin tamamı ve çevresindeki özel trafolu aboneler
Bergama: 09:00 - 18:00 saatleri arasında Örenli Mahallesi
Bornova: 06:00 - 08:00 saatleri arasında Yakaköy tamamı, Atış Poligonu, Manser Tarım, Osman Taner, Ali Telli Deniz Taner, Çiçekliköy tamamı, Sait Gülçayır, Moment Aş, Karaçam İçme Suyu, özel trafolu aboneler ve çevresi
09:00 - 17:00 saatleri arasında 1765, 1765/1, 1766, 1767, 1768, 1768/1, 1769, 1770 sokaklar ve çevresi
14:00 - 15:30 saatleri arasında Yakaköy tamamı, Atış Poligonu, Manser Tarım, Osman Taner, Ali Telli Deniz Taner, Çiçekliköy tamamı, Sait Gülçayır, Moment Aş, Karaçam İçme Suyu, özel trafolu aboneler ve çevresi
Buca: 08:00 - 13:00 saatleri arasında Şirinkapı Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi, Şehit Er Mehmet Çadırcı Caddesi, 1060, 1057, 1056, 1054 sokaklar ve çevresi
Çiğli: 08:00 - 18:00 saatleri arasında Kaklıç Mahallesi, Turyat Gemi, Safi Zeren, Pamukkale Tekstil, Bülent Tiryakioğlu, Kemal Kantar, Doğa İnşaat, Kadir Demir, Esat Ergin, Figen Çamaşırları, Tepo Petrol, Zirve Tuz, Şükrü Kaya
Gaziemir: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Beyaz Evler Mahallesi, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569 sokaklar ve çevresi
Karabağlar: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Peker Mahallesi, 5027, 5028, 5029, 5077, 5078, 5079, 5080, 5081, 5087, 5088 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Vatan Mahallesi Mevlana Caddesi, 9083, 9100, 9102/3, 4, 5, 9129 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Refet Bele Mahallesi, Mevlena, Aşıklar, Yurtsever Caddeleri, 9139, 9143/2, 9167, 9168/5, 9169 sokaklar ve çevresi
Karşıyaka: 09:00 - 12:00 saatleri arasında 7447/4, 7447, 7447/2, 7447/13 sokaklar ve çevresi
Kemalpaşa: 06:00 - 08:00 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fabrikası, Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği çevresi Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdetbukey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Öğretmen Tahir Tunca, Dr Ali Karaman Caddesi, 207, 209, 210, 211, 212, 212/2, 213/1, 214, 217 sokaklar ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Aşağı Kızılca beldesinin bir kısmı
08:30 - 17:30 saatleri arasında Yukarı Kızılca beldesinin bir kısmı
10:00 - 14:00 saatleri arasında Kemalpaşa Bağyurdu Ovası, Lmc Makina, Mustafa Akdemir, Nif Bağları, Mehmet Ursay, Bortav, Gürdal Dinç, Fatma Akdemir, Nihat Özgün, Eko Endüstri, Abdurrahman Kundakçı Sulama Grubu, Ulaştırma Denizcilik, Örge Petrol, Emin Erol Sulam Grubu, Sami Bulut, Mehmet Yılmaz, Mustafa Orhan Erbil, Mustafa Erbil, Nuri Özmutlu, Ayşe Tamtürk, Cng Cengiz Gıda, Işık Tavukçuluk, Aydın Kum, Aydınlar Çakıl, Aydınlar Madencilik, Baki Erken, Bekir Celep, Efkar Tav, Karmez Gıda, Mehmet Ursay, Ulaştırma Denizcilik Kantarı, Yolbak, Rıza Aydın Slm Grb özel trafolu aboneler ve çevresi
14:00 - 15:30 saatleri arasında Arkas Denizcilik, Ulucak Su Pompası, Küçükpehlivan Yağ Fabrikası, Turgut Koparan, Hikmet Dede, Ege Vet, Ayhan Tuncer, İzotar, Hanımağa Çiftliği çevresi Fabrikalar, Fatma Şener, Mehmet Küçükpehlivan, Adnan Eryener, Halsan, Turgay Bakır, Hurşit Örümcek, Fahrettin Ulusoy, Necdetbukey Villaları, Profesörler Sitesi, İsmet Karaduman, Levent Alku, Mukadder Yumrutaş ve çevresi
Kınık: 08:30 - 18:00 saatleri arasında Fatih Mahallesi, Soma Caddesi, Yakın Değirmen Küme Evleri çevresi ile Çok Programlı Lisesi
Kiraz: 09:00 - 12:00 saatleri arasında Yeni Mahalle, Menderes Caddesi Bir Kısmı, 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. Bahar sokaklar, Geçit Sokak, Kırköy Sokak ve çevresi
Konak: 08:00 - 13:00 saatleri arasında Ulubatlı Mahallesi, 2692, 2736, 2737, 2740, 2741, 2744, 2746, 2755, 2760 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Murat Mahallesi, 2504, 2506, 2507, 2508, 2509, 2510, 2512, 2515, 2517 sokaklar ve çevresi
08:00 - 17:00 saatleri arasında Murat, Millet Mahallesi, Hızır Reis Caddesi, 2453, 2475, 2494, 2499, 2500, 2501, 2503, 2510, 2523, 2525, 2529, 2532, 2533, 2534, 2537, 2538, 2539, 2540, 2541, 2542, 2544 sokaklar ve çevresi
Menemen: 08:30 - 16:00 saatleri arasında İsmet İnönü, Uğur Mumcu mahallelerinin tamamı ve Esatpaşa Mahallesi'nin bir bölümü ve çevresi
08:30 - 17:30 saatleri arasında Asarlık, 9305, 9306, 9307, 9308, 9309, 9310, 9311 sokaklar ve çevresi
09:00 - 11:00 saatleri arasında Çavuş Köy Tarımsallar, Utaem Ran Turşu, A101 Depoları, Veli Baba Baharat ve çevresi
Ödemiş: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Birgi Mahallesi, Düdükçü Deresi yöresi
Seferihisar: 08:00 - 17:00 saatleri arasında İhsaniye Köyü
Tire: 09:00 - 15:30 saatleri arasında Toparlar Mahallesi Karşı yöresi
09:00 - 18:00 saatleri arasında Yiğenli Mahallesi
Torbalı: 06:00 - 08:00 saatleri arasında Egeyem, Peksan, İzmirli Plastik, Gürçelik, Cemer, Orme, Omer Göktaş, Nas Plastik, Ersi, Mutlu Metal, Enez Plastik, Özgür Atarmit, Soniş, Sbt
09:00 - 15:00 saatleri arasında Dağtekke Köyü, İzsu içme suyu trafosu
Urla: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Zeytinalanı Şirinkent Mahallesi ve özel trafolu aboneler